O mnie

F o t o g r a f o w a n i e  
lubiłem od zawsze, ale na śluby przyszedł czas nieco później.  Emocje, które towarzyszą Parom Młodym w tym szczególnym dniu wciągnęły mnie na dobre a atmosfera i klimat weselnych zabaw zajmuje szczególne miejsce na moich fotografiach. Staram się podpatrywać i na bieżąco dokumentować najważniejsze dla Was wydarzenia w taki sposób, by po latach wciąż mieć ochotę do przeżywania na nowo tych najpiękniejszych chwil Waszego życia zamkniętych w moich kadrach. 

Lata pracy nad własnym warsztatem, kompletowanie sprawdzonego sprzętu, opracowywanie i dopracowywanie własnego stylu ale przede wszystkim doświadczenie zdobywane kolejnymi zleceniami pozwalają dać Wam gwarancję i pewność, iż oprawę fotograficzną Waszej uroczystości powierzacie sprawdzonej osobie.

Uprawiam fotografię reportażową, więc reżyserowane i pozowane fotografie pozostawiam innym. Stawiam na naturalność i najwierniejsze oddanie charakteru chwili. Nie znoszę sztuczności i przekłamywania rzeczywistości, dlatego instagramowym przeróbkom i chwilowo modnym presetom mówię zdecydowane "nie". Uwielbiam światło zastane i żywe kolory, które oddają i nadają "prawdziwość" fotografowanym scenom. Dopełnieniem całości i "wisienką na torcie" jest staranna, autorska obróbka, której poświęcam większość swojego wolnego czasu. 

Na moim blogu, oprócz ślubniaków, znajdziecie też zupełnie inne zdjęcia, między innymi dzieci - własne, przyjaciół, znajomych -  które są bardzo wdzięcznym tematem do focenia.

W zakładce Oferta ślubna znajdziecie szczegóły oferty dla przyszłych Młodych Par. Zapraszam do przejrzenia :)

Tyle o mnie, resztę niech dopowiedzą zdjęcia...


M a r c i n   G z y lPopularne posty

FACEBOOK